لیست کامل بهترین اتاق فرارهای شیراز + (آدرس و تلفن و وبسایت) - تاج اسکیپ روم

لیست کامل بهترین اتاق فرارهای شیراز + (آدرس و تلفن و وبسایت)

اتاق فرارهای شیراز

اتاق فرارهای شیراز با ژانرهای ترسناک و دلهره آور و گاها ماجراجویانه دارای تنوع بالایی بوده و در مناطق مختلف شهر شرایط را برای تجربه این بازی مهیج فراهم می کنند. با توجه به تفاوت هایی که در سناریو پیاده سازی شده در هر اتاق فرار وجود دارد، در ادامه لیست کاملی از اسکیپ روم های شیراز را به همراه آدرس و تلفن و وبسایت ارائه می دهیم. با اتاق فرار تاج اسکیپ همراه باشید.

اتاق فرار رازماز

اتاق فرار رازماز

به جرات می توان گفت بهترین و بزرگترین اتاق فرار در شیراز، اسکیپ روم رازماز می باشد که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در این شهر آغاز نموده است. در حال حاضر در مناطق مختلف شهر دارای شعبه های متعددی بوده و در مجموع ۱۸ اتاق فرار با ژانرهای ترسناک و دلره آور و ماجراجویانه را ارائه داده است.

بازی ها

بازی ها و اتاق فرارهای این مجموعه در شعبه های مختلف ارائه شده اند که عبارتند از:

اتاق فرارهای شعبه مرکزی

 • اسکیپ روم راز سنگ سیاه: درجه سختی بازی ۸۰ درصد بوده و تعداد افراد شرکت کننده در هر گروه: ۵ تا ۸ نفر می باشد. این بازی برای افراد کمتر از ۱۸ سال ممنوع می باشد.
 • اسکیپ روم توطئه: یکی از سخت ترین اتاق فرارهای شیراز می باشد که درجه سختی آن ۹۵ درصد بوده و تنها افراد بالاتر از ۱۸ سال می توانند آن را تجربه کنند. تعداد نفرات بازی ۴ تا ۶ نفر بوده و ۷۵ دقیقه زمان برای حل معماها اختصاص داده میشود.
 • اتاق فرار شب قمار: از دیگر اسکیپ روم های سخت شیراز می توان به بازی قمار اشاره نمود که درجه سختی آن ۱۰۰ درصد بوده و حداقل گروه سنی برای شرکت در این بازی ۱۶ سال می باشد. مدت زمان اختصاص داده شده به بازی ۶۰ دقیقه بوده و گروه ها ۴ تا ۶ نفره می باشند.
 • اتاق فرار مسلخ ۲: تعداد نفرات این بازی ۶ تا ۸ نفر بوده و تنها افراد بالاتر از ۱۶ سال می توانند این در این بازی شرکت کنند. لازم به ذکر است که درجه سختی بازی ۹۰ درصد بوده و ۹۰ دقیقه زمان برای حل معما و فرار از اتاق را در اختیار دارید.
 • اسکیپ روم وهم: این بازی دارای درجه سختی ۸۰ درصد بوده و گروه های ۴ نفره بالاتر از ۱۸ سال به مدت یک ساعت باید بتوانند معماهای چالش برانگیز آن را حل کنند.
 • مهره سرخ: ژانر این بازی جنایی بوده و درجه سختی آن ۸۰ درصد می باشد. گروه های ۳ تا ۵ نفره به مدت یک ساعت باید بتوانند با پیدا کردن سرنخ ها و حدس زدن رمز از اتاق رهایی پیدا کنند.
 • اسکیپ روم مسلخ: اگر در میان اتاق فرارهای شیراز به دنبال گزینه ای با ژانر مهیج و دلهره آور می باشید، اتاق فرار مسلخ می تواند انتخاب خوبی باشد. این بازی دارای درجه سختی ۹۰ درصد بوده و گروه های ۶ تا ۸ نفره به مدت ۹۰ دقیقه رمز فرار را باید حدس بزنند. این اتاق فرار دارای محدودیت سنی بوده و تنها افراد ۱۶ سال به بالا امکان شرکت در بازی را دارا می باشند.

تلفن

۰۷۱۳۶۲۶۶۰۶۴ – ۰۷۱۳۶۲۶۲۳۸۸

لوکیشن

فلكه دانشجو ، ابتداى بلوار چمران ، كوچه ١٢، مجموعه رازماز ، شعبه مرکزی

اتاق فرارهای شعبه قصردشت

 • اتاق فرار آل: آل از جمله اسکیپ روم های شیراز با ژانر ترسناک می باشد که به افراد بالای ۱۶ سال نود دقیقه زمان اختصاص داده میشود تا بتوانند به رمز عبور و رهایی از اتاق دست پیدا کنند. این اتاق دارای درجه سختی ۱۰۰ درصد بوده و گروه های ۴ تا ۶ نفره می توانند در آن شرکت کنند.
 • اسکیپ روم گرمابه خان: این بازی دارای ژانر مهیج و دلهره آور بوده و درجه سختی آن ۱۰۰ درصد می باشد. گروه های ۶ تا ۸ نفره بالاتر از ۱۶ سال به مدت ۹۰ دقیقه برای جستجوی رمز این اتاق فرصت دارند.

تلفن

۰۷۱۳۶۲۶۶۰۶۴ – ۰۷۱۳۶۲۶۲۳۸۸

لوکیشن

خيابان قصردشت، چهارراه زرگرى به سمت فلكه قصردشت، نبش كوچه ٧٧ نيكنامان، مجموعه رازماز شعبه ٢

اسکیپ روم های شعبه الف

 • اتاق فرار زار: از دیگر اتاق فرارهای شیراز در شعبه الف رازماز با ژانر ترسناک می توان به راز اشاره نمود. افراد بالاتر از ۱۶ سال با تیم های ۶ تا ۸ نفره می توانند به مدت نود دقیقه این بازی را تجربه کنند.
 • اسکیپ روم شعبده باز: برای تجربه بازی کاملا متفاوت در میان اسکیپ روم های شیراز می توانید شعبده باز را انتخاب کنید که ژانر معمایی و فانتزی دارد. افراد بالاتر از ۱۸ سال با گروه های ۴ تا ۶ نفره می توانند این بازی را تجربه کنند. لازم به ذکر است که درجه سختی بازی ۸۰ درصد می باشد.
 • اسکیپ روم برج مراقبت: ژانر این بازی معمایی بوده و درجه سختی آن ۱۰۰ درصد می باشد. گروه های ۴ تا ۵ نفره بالاتر از ۱۶ سال به مدت ۷۵ دقیقه باید بتوانند رمز عبور از اتاق را حدس بزنند.

تلفن

۰۷۱۳۶۲۶۶۰۶۴ – ۰۷۱۳۶۲۶۲۳۸۸

لوکیشن

پل معالى آباد ، ساختمان الف ، طبقه ٩

اسکیپ روم های شعبه تاچار

 • اتاق فرار کافه کازبا: این بازی دارای ژانر معمایی بوده و گروه های ۶ تا ۸ نفره بالاتر از ۱۶ سال می توانند در آن شرکت کنندو درجه سختی بازی کافه کازبا ۱۰۰ درصد می باشد و ۹۰ دقیقه زمان به آن اختصاص داده میشود.
 • اسکیپ روم دنبالم بیا: این بازی ژانر ترسناک داشته و افراد بالاتر از ۱۶ سال می توانند در گروه های ۴ تا ۶ نفره در آن شرکت کنند.
 • راز رازقی: از دیگر اتاق فرارهای بسیار مهیج شیراز می توان به راز رازقی اشاره نمود که درجه سختی ۱۰۰ درصد داشته و تنها افراد بالاتر از ۱۸ سال می توانند در آن شرکت کنند.

تلفن

۰۷۱۳۶۲۶۶۰۶۴ – ۰۷۱۳۶۲۶۲۳۸۸

لوکیشن

تاچارا ، كوچه ١٩ ، نبش كوچه ١٩/٦

اتاق فرارهای شعبه ارم

 • اسکیپ روم کیش و مات: این بازی ژانر مهیج و دلهره آور داشته و درجه سختی آن ۱۰۰ درصد می باشد. حداقل گروه سنی برای شرکت در این بازی ۱۸ سال بوده و گروه های ۶ تا ۸ نفره می باشد.
 • اسکیپ روم گذر حاج زینل: این بازی ژانر داستانی معمایی داشته و درجه سختی آن ۱۰۰ درصد می باشد.

تلفن

۰۷۱۳۶۲۶۶۰۶۴-۰۷۱۳۶۲۶۲۳۸۸

لوکیشن

میدان ارم، ابتدای بلوار جمهوری، کوچه ۳۲، پلاک ۳۰

وبسایت

اتاق فرار برمودا شیراز

اتاق فرار برمودا

برمودا از دیگر اتاق فرارهای شیراز می باشد که سه بازی در حال حاضر ارائه داده و همگی دارای ژانر ترسناک می باشند.

بازی ها

 • اتاق فرار انتقام
 • اتاق فرار سرزمین زامبی
 • اسکیپ روم معبد فرعون

تلفن

۰۹۰۵۱۹۹۵۹۹۰

لوکیشن

شیراز .بلوار جمهوری. جنب صدا و سیما

وبسایت

اتاق فرار آلکاتراز شیراز

اسکیپ روم آلکاتراز

آلکاتراز از دیگر اسکیپ روم های شیراز می باشد که در حال حاضر ۴ بازی با معماهای پیچیده و ژانر ترسناک و دلهره آور را ارائه داده است.

بازی ها

اتاق فرار کلبه وحشت: این بازی دارای ژانر ترسناک بوده و درصد سختی معماهای آن ۸۰ درصد می باشد. برای شرکت در این بازی گروه های ۴ تا ۸ نفره لازم می باشد.

 • اسکیپ روم قتل مرموز: این بازی ژانر ترسناک داشته و درجه سختی آن ۷۰ درصد می باشد. تیم های این بازی ۳ تا ۶ نفره می باشند.
 • اتاق فرار عملیات سری: تیم های ۴ تا ۱۰ نفره می توانند در این بازی ترسناک و معمایی با درجه سختی ۹۰ درصد شرکت کنند
 • اسکیپ روم شیوع: این بازی دارای درجه سختی ۹۹ درصد بوده و تیم های ۴ تا ۸ نفره می توانند در آن شرکت کنند.

لوکیشن

شیراز .بزرگراه صدرا . مرکز خرید خلیج فارس

وبسایت

اتاق فرار اسپرلوس شیراز

اتاق فرار اسپرلوس

از دیگر اتاق فرارهای شیراز می توان به اتاق فرار اسپرلوس اشاره نمود که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است.

بازی ها

 • اتاق فرار هزار تو
 • اسکیپ روم اتاق خون

تلفن

۰۷۱۳۶۲۹۸۲۵۴

لوکیشن

شیراز، خلدبرین، کوچه ۱۲ شهید بهشتی، پلاک ۳، مجموعه اسپرلوس

وبسایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *