لیست کامل بهترین اتاق فرارهای اصفهان + (آدرس و تلفن و وبسایت) - تاج اسکیپ روم

لیست کامل بهترین اتاق فرارهای اصفهان + (آدرس و تلفن و وبسایت)

اتاق فرارهای اصفهان

اتاق فرارهای اصفهان یکی از انتخاب های عالی و پر از هیجان برای تجربه لحظات خاطره انگیز در این شهر بوده و بازی های ترسناک و ماجارجویانه را برایتان فراهم می کنند. این اتاق فرارها دارای تنوع بالایی بوده و با توجه به سناریوی پیاده سازی شده برای آنها شرایط و درجه سختی و دلهره متفاوتی دارند. اتاق فرار تاج اسکیپ در ادامه به معرفی بهترین اسکیپ روم های اصفهان خواهد پرداخت.

اسکیپ روم دات آی آر

اسکیپ روم دات آی آر

اسکیپ روم دات آی آر از قدیمی ترین اتاق فرارهای راه اندازی شده در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز نموده است. این مجموعه که از بهترین اتاق فرارهای تهران نیز محسوب میشود، چند بازی مهیج را در اصفهان نیز راه اندازی نموده است.

بازی ها

اتاق فرار طاعون

این بازی مهیج و ترسناک می باشد که داستان آن بر اساس شیوع و همه گیر شدن طاعون در شهر بنا شده است. شما و گروهی از دوستانتان توسط تیم تحقیق بر روی این بیماری در خانه ای به دور از شهر زندانی شده اید و قرار است داروهای ضد طاعون بر روی شما آزمایش شود. تنها ۶۰ دقیقه زمان دارید تا بتوانید با پیدا کردن سرنخ ها و حدس زدن رمز عبور از این اتاق فرار ترسناک نجات پیدا کنید. این بازی مهیج در سال ۱۳۹۸ در اصفهان راه اندازی گردید و در حال حاضر می توانید با گروه های ۴ تا ۷ نفره لحظات هیجان انگیزی را در آن سپری کنید.

اسکیپ روم شام آخر

از دیگر اتاق فرارهای اصفهان که ژانر ترسناک دارد و در مجموعه اسکیپ روم دات آی آر ارائه شده است می توان به شام آخر اشاره نمود. در این اتاق فرار شما و دوستانتان در سفر به تهران وارد رستوران میشوید، اما غافل از این هستید که صاحب رستوران یک قاتل روانی می باشد و تمام درب ها را بروی شما بسته است. برای رهایی از این رستوران مخوف تنها ۷۰ دقیقه زمان دارید و می توانید ۴ تا ۷ نفر را به عنوان هم تیمی همراه داشته باشید. این اتاق فرار در گروه بازی های ترسناک و دلهره آور قرار گرفته و درجه سختی آن ۸۵ درصد می باشد.

اتاق فرار سرقت

برخلاف سایر اسکیپ روم های اصفهان، در این بازی شما نقش گروهی از افراد تبهکار را بر عهده میگیرید و قصد دارید مدارک جمع آوری شده در دفتر کارگاه توانا که بر ضد شما می باشد را سرقت کنید. با ورود به اتاق فرار کارگاه با درب های اتوماتیک و سیستم امنیتی بسیار پیچیده روبرو میشوید و تنها ۶۰ دقیقه زمان دارید تا مدارک مورد نیاز را جمع آوری و درب ها را برای فرار پیدا کنید. سناریوی طراحی شده در این اتاق فرار معماهای تقریبا سخت و پیچیده ای داشته و برای حل آنها گروه ۴ تا ۷ نفره می توانید همراه داشته باشید.

اتاق فرار تابوت

یکی از سخت ترین و ترسناک ترین اسکیپ روم های اصفهان می باشد که سناریوی آن بر پایه داستان قدیمی شهر شارلوت هیل پیاده سازی شده است. پس از ورود به این اتاق فرار با سناریو و داستان های ترسناکی که پیش رو دارید آشنا خواهید شد.

اتاق فرار سلول

در یان اسکیپ روم شما و گروهتان به عنوان کارگاه خصوصی قصد دارید وارد زندانی رمزآلود شوید که پزشک عمومی بیمارهای خود را چند ساعت در آن زندانی می کند. درجه سختی این بازی ۸۰ درصد بوده و مدت زمان اختصاص داده شده به آن ۶۰ دقیقه می باشد.

تلفن

۰۹۱۲۰۳۰۱۲۲۴

لوکیشن

خیابان کاشانی به سمت درواز تهران. پس از چهارراه وفایی. کوچه ۳۱. انتهای کوچه سمت چپ. اولین بن بست سمت راست. بن بست شکوفه. پلاک۷۱

وب سایت

اتاق فرار زون اصفهان

اتاق فرار زون

از دیگر اتاق فرارهای اصفهان می توان به زون اشاره نمود. این مجموعه در حال حاضر دو بازی فعال دارد و هر دو دارای ژانر ترسناک می باشند.

بازی ها

اتاق فرار DEAD

در اثر شیوع بیماری واگیردار مرموز بسیاری از افراد شهر زامبی شده اند و شما و دوستانتان هیچ غذایی برای زنده مانده ندارید. در ۷۰ دقیقه باید بتوانید با حل کردن معماهای مختلف از شهر نجات پیدا کنید و خودتان را به آخرین پرواز برسانید.

اتاق فرار SAW

به طور خلاصه می توان گفت در این اتاق فرار برای تمام کارهای اشتباهی که در طول عمرتان انجام داده اید مجازات خواهید شد، مگر اینکه بتوانید معماهای مختلف را حل کنید. این بازی ۷۰ دقیقه زمان دارد و تنها افراد بالای ۱۵ سال امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

تلفن

۰۹۳۸۷۱۱۲۲۲۰–۰۳۱۳۶۲۴۰۱۷۸–۰۳۱۳۶۲۴۲۰۴۹

لوکیشن

اصفهان – خیابان حکیم نظامی – رو به روی پمپ بنزین پل فلزی – نبش کوچه ساحل – پلاک ۳

وبسایت

اسکیپ سنتر اصفهان

اتاق فرار اسکیپ سنتر

از بزرگترین اتاق فرارهای اصفهان می توان به اسکیپ سنتر اشاره نمود که از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در این شهر آغاز نموده است.

بازی ها

این مجموعه ابتدا با دو اسکیپ روم فعالیت را آغاز و در حال حاضر تنوع زیادی در بازی های آن به چشم میخورد که عبارتند از:

  • اتاق فرار سافاری مرگ
  • اتاق فرار هیپنوتیزم
  • اتاق فرار فوکوشیما
  • اسکیپ روم هویت مخفی
  • اسکیپ روم سادیسم
  • اتاق فرار جیغ

تلفن

۰۳۱۳۶۶۳۶۸۲۸

لوکیشن

اصفهان شیخ صدوق چهار راه وکلا زیرگذر

وبسایت

اسکیپ گیت اصفهان

اسکیپ روم گیت

در این مجموعه دو بازی با ژانر ترسناک ارائه شده و به دلیل سناریوی طراحی شده برای آنها در لیست بهترین اسکیپ روم های اصفهان قرار گرفته اند.

بازی ها

  • اتاق فرار کلبه مرگ
  • اتاق فرار نجات هاوانا

تلفن

۰۹۱۳۶۹۷۵۲۹۹

لوکیشن

اصفهان .شیخ صدوق شمالی .بعد از پل شیخ صدوق.نرسیده به تقاطع نیک بخت

وبسایت

اسکیپ ویژن

اسکیپ ویژن از دیگر اتاق فرارهای اصفهان می باشد که در حال حاضر تنها یک بازی فعال داشته و قصد دارد به زودی اسکیپ روم IT را نیز راه اندازی کند. این مجموعه از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را تهران و اصفهان آغاز نموده است.

بازی ها

در این مجموعه تنها اسکیپ روم نفرین در حال حاضر فعال می باشد. شما و دوستانتان قصد دارید با ورود به کلیسای مخوف و نفرین شده جواب سوالات زیادی را بدست آورید. از سال ۱۹۶۸ میلادی کشیش در این کلیسا به طور ناگهانی مفقود شده و بعد از آن همه ساله در یازدهم جولای یک نفر در این دهکده مفقود میشود.

تلفن

۰۹۱۳۸۷۰۰۹۰۰

لوکیشن

اصفهان-اتوبان آقابابایی – خیابان فرهنگ – روبروی مصالح فروشی

وبسایت

اتاق فرار مرگ اصفهان

اتاق فرار مرگ

اتاق فرار مرگ از سوم فروردین ۹۸ به جمع اتاق فرارهای اصفهان پیوسته و شرایط را برای تجربه بازی های مهیج فراهم نموده است. در این مجموعه در حال حاضر تنها یک سناریو پیاده سازی و فعال می باشد.

بازی ها

سناریوی اجرا شده در این اسکیپ روم درجه سختی ۸۰ درصد و ترس ۷۰ درصد دارد. پس اگر شما و افراد تیم تان به اندازه کافی شجاع هستید، این اسکیپ روم را از دست ندهید.

تلفن

۰۹۰۲۱۲۱۶۳۳۲

لوکیشن

خیابان ملک،نرسیده به سه راه ملک، کوچه شهید پسندیده،کوچه الله بیک،جنب مجتمع سپهر ۵،پلاک B1

وب سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *