ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا - تاج اسکیپ روم

ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا

ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا

ترنساک ترین اتاق فرارهای اروپا به دلیل هیجان بسیار بالا و ترس و اضطرابی که به همراه دارند، نسبت به سایر اسکیپ روم ها با استقبال بیشتری مواجه شده اند. سناریوهای طراحی شده برای این اتاق فرارها همگی ژانر وحشت داشته و معماهای آنها نیز ذهن را تا حد زیادی به چالش میکشند. اتاق فرار تاج اسکیپ در ادامه به معرفی چند مورد از ترسناک ترین اسکیپ روم های اروپا در فرانسه، لندن و آمستردام و غیره اشاره خواهد داشت.

ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا؛ فرانسه

از مهیج ترین و ترسناک ترین اتاق فرارها در فرانسه از نگاه کاربران تریپ ادوایزر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اتاق فرار The live thriller

سناریوی طراحی شده برای این اسکیپ روم داستان قاتل سریالی را بازگو می کند که اجساد قربانیان را به عنوان مانکن فروشگاه خود استفاده میکند. این اتاق فرار از نظر شرایط موجود در محیط بسیار وحشتناک بوده و المان های رعب آوری در آن استفاده شده است. مدت زمان در نظر گرفته شده برای این بازی ترسناک و مهیج ۲ تا ۳ ساعت می باشد و در پاریس فعالیت دارد.

اتاق فرار panik room

از دیگر گزینه های بسیار پرطرفدار و البته ترسناک در میان اتاق فرارهای فرانسه می توان به panik room اشاره کرد. در این بازی مهیج ۶۰ دقیقه زمان دارید و باید بتوانید در این مدت، از سرنوشت آخرین ساکنین این خانه مطلع شوید. در واقع شما در این اتاق فرار در تسخیر ارواح قرار گرفته اید و باید با حل کردن معماهای مختلف طلسم را نابود و از خانه ارواح نجات پیدا کنید.

اتاق فرارهای ترسناک فرانسه

اتاق فرار one hour

One hour اتاق فرار بسیار مهیج و ترسناک برای افرادیست که بازی های آنلاین را ترجیح می دهند. در ۶۰ دقیقه زمان اختصاص داده شده شما باید بتوانید معماهای مختلف که حسابی مغزتان را به چالش میکشد حل کنید. از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا این اتاق فرار از نظر کاربران تریپ ادوایزر امتیاز بالایی بگیرد، گرافیک بسیار عالی می باشد که به خوبی حس ترس و وحشت را در فرد القا می کند.

ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا در آمستردام

اتاق فرار gamescape

یکی از مهیج ترین و ترسناک ترین اسکیپ روم ها در آمستردام که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است، gamescape می باشد. در این بازی به شما یک تا دو ساعت زمان داده میشود تا نتیجه تحقیقات یکی از اساتیدتان را به معرض نمایش بگذارید. سالها قبل یکی از اساتید شناخته شده شما در دانشگاه باستان شناسی ناپدید میشود و شما و گروهی از دوستانتان تصمیم میگیرید نتیجه تحقیقات وی را انتشار دهید. نکته مهم اینکه، باید دقت بسیار بالایی برای انجام این کار داشته باشید، در غیر این صورت سرنوشت استادتان برای شما نیز تکرار خواهد شد.

اتاق فرار myescape.club

از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا این اسکیپ روم یکی از ترسناک ترین گزینه ها در میان اتاق فرارهای اروپا قرار گیرد، استفاده از جلوه های ویژه بسیار حرفه ای در کنار معماهای به شدت چالش برانگیز می باشد. با توجه درجه سختی معماها و استرس زیادی که به بازیکنان القا میشود، یک تا دو ساعت به افراد تیم زمان داده شده است تا بتوانند اسکیپ روم کاملا متفاوت را تجربه کنند. برخلاف سایر اتاق فرارها، myescape.club از اتاق های قفل شده تشکیل نشده است، بلکه فضایی با طراحی کاملا متفاوت برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا دو ساعت از زمان تان را در ترس و وحشت و هیجان سپری کنید.

اتاق فرار Amsterdam Catacombs و Sherlocked نیز از دیگر گزینه هایی هستند که می توان در لیست اتاق فرارهای ترسناک آمستردام قرار داد.

اتاق فرارهای ترسناک لندن

اتاق فرار ESCAPE PLAN

مهم ترین دلیلی که باعث میشود تا این اتاق فرار از نظر بازیکنان ترسناک باشد، پیاده سازی شرایط جنگ جهانی دوم در آن است. در این بازی شما از سربازان جنگ جهانی دوم هستید و با حل کردن معماهای مختلف به دنبال رهایی و آزادی هستید. علاوه بر آزادی از شرایط جنگ، همزمان باید تلاش کنید تا در مقابل آلمان پیروز میدان باشید و به همین دلیل هیجان بسیار زیادی را در آن تجربه می کنید.

اتاق فرار AIM | Aldgate

هدف اصلی در این اتاق فرار رهایی از چهار اتاق تسخیر شده شیطانی با طراحی و جلوه های ویژه بسیار وحشتناک می باشد. نور قرمز محیط بر استرس و ترس شما تا حد زیادی تاثیرگذار است و به همین دلیل تمرکزتان را برای حل معماهای چالش برانگیز کم می کند. در این اتاق فرار سناریوهای متعددی پیاده سازی شده اند و همگی به شدت مورد توجه افراد در گروه های سنی مختلف قرار گرفته اند. به عنوان مثال، Patient Zero 2150 شرایطی را پیاده سازی می کند که شما نجات دهنده سیاره از بیماری مهلک و کشنده هستید.

ترسناک ترین اسکیپ روم های اروپا

اتاق فرار MISSION: BREAKOUT | Kentish Town

در این اتاق فرار چند سناریو طراحی شده است که همگی ژانر ترس و وحشت و هیجان را با هم دارند. به عنوان مثال در Codebreakers شما باید تلاش کنید تا معماهای متعددی را حل کنید تا بتوانید نازی ها را در جنگ جهانی دوم شکست دهید. کوچکترین اشتباه در این بازی به معنای از بین رفتن شهر محل سکونتتان خواهد بود و به همین دلیل باید دقت بسیار بالایی داشته باشید.

اتاق فرار BREAKIN’ ESCAPE ROOMS | Highbury & Islington

از دیگر نمونه های مهیج که می توان به عنوان ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا در لندن در نظر گرفت، BREAKIN’ ESCAPE ROOMS | Highbury & Islington می باشد که در آن چند سناریوی مهیج پیاده سازی شده است. Blackwings’s Cave شرایطی را فراهم نموده است تا به شوالیه کمک کنید تا معماهای مختلف را حل کند و در نهایت شهر را نجات دهید. Heist Plan به این خاطر ترس زیادی را در بازیکنان القا می کند که، شما درگیر دزدی از بانک شده اید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *