ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا - تاج اسکیپ روم

ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا

ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا

ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا که در شهرها و ایالت های مختلف آن پراکنده هستند، یکی از انتخاب های عالی برای تجربه شور و هیجان و ترس و دلهره در کنار هم می باشند. هر یک از این اتاق فرار ها دارای سناریوهایی با ژانرهای مختلف می باشند، اما واقعیت این است که اغلب افراد ترجیح می دهند چند ساعت را در اوج ترس و وحشت تجربه کنند. تاج اسکیپ در ادامه به معرفی ترسناک ترین اسکیپ روم ها در قاره آمریکا پرداخته و سناریوهای مختلف ارائه شده در آنها را شرح خواهد داد.

ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا؛ لس آنجلس

Architect Escape Rooms

یکی از مهیج ترین انتخاب هایی که می تواند در میان اتاق فرارهای لس آنجلس داشته باشید، Architect Escape Rooms می باشد. سناریوهای طراحی شده در این اسکیپ روم ترسناک همراه با معماهای گیج کننده می باشد و به همین دلیل باید تلاش کنید تا حد امکان تمرکزتان را حفظ و بر ترس غلبه کنید. مدت زمان اختصاص داده شده برای حل کردن معماها و فرار از شرایط ترسناک آن، یک تا دو ساعت می باشد.

وبسایت

Escape Hotel Hollywood

اتاق فرار Escape Hotel Hollywood بزرگترین اسکیپ روم زنده در دنیا می باشد که سناریوهای مختلف آن در محیطی شبیه به هتل های ۱۹۳۰ پیاده سازی شده است. در این اتاق فرار ۱۰ سناریوی مختلف طراحی و اجرا شده و تمام افراد گروه باید بتوانند کدهای مختلف را رمزگشایی کنند تا از محیط پر از ترس و اضطراب رهایی یابند.

وبسایت

اتاق فرار Stash House

به طور خلاصه می توان گفت در این اسکیپ روم به معنای واقعی جنایت را می توانید احساس کنید. پس از شروع بازی ابتدا احساس میکنید که وارد آپارتمانی با شرایطی کاملا عادی شده اید که متعلق به یکی از کارآفرینان محلی می باشد. اما واقعیت این است که این آپارتمان متعلق به ری جونز یکی از مشهورترین افراد در زمینه تولید و قاچاق مواد مخدر است. ماجرای اصلی از این قرار است که شما باید تمام مواد مخدر و داروهای پنهان شده در بخش های مختلف اتاق را قبل از رسیدن پلیس پیدا و آنها را از بین ببرید. در غیر این صورت تمام مدارک بر علیه شما خواهد بود و مجازات سختی منتظرتان می باشد.

وبسایت

ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا؛ نیویورک

Escape Room Madness

این اتاق فرار یک مزیت مهم دارد و به همین دلیل توانسته است طرفدارانی در گروه سنی های مختلف را به سمت خودش جذب کند. فراهم کردن شرایط و سناریوهای پر از ترس، هیجان، خنده دار و چالش برانگیز از مهم ترین ویژگی های این اتاق فرار به شمار می رود. به همین دلیل در طول یک تا دو ساعت اختصاص داده شده برای تجربه بازی در این محیط، باید بتوانید انواع معماهای مختلف را در شرایطی که گاهی ترس شدیدی را به همراه دارد و گاهی خنده و هیجان در آن به چشم میخورد، حل کنید.

وبسایت

Escape Games NYC

با توجه به ترس بسیار زیادی که در بخش های مختلف این اسکیپ روم با موزیک و نورپردازی و دکوراسیون در بازیکنان القا میشود، در ابتدای بازی گیم مستر راهنمای های دقیقی را برایتان ارائه می دهد و شما را تا حد زیادی آماده می کند. پس از شروع بازی شما و افراد تیم باید به تنهایی و بدون هیچگونه راهنما معماهای سخت و پیچیده را حل کنید تا در نهایت بتوانید از محیط پر از استرس و رعب و وحشت نجات پیدا کنید.

وبسایت

ترسناک ترین اتاق فرارهای کالیفرنیا

Jack the Ripper

یکی از ترسناک ترین اتاق فرارهای آمریکا که در کالیفرنیا می توانید آن را تجربه کنید، Jack the Ripper می باشد. در محیطی بسیار وحشتناک باید بتوانید رمز و راز قتل های صورت گرفته را با حل معماهای شیطانی پیدا کنید. دست یافتن به پاسخ معما و رمزگشایی از قتل ها باعث میشود بتوانید هویت قاتل را کشف کنید و قطعا از رخ دادن جنایت های بعدی جلوگیری می کنید. یکیاز خوبی های این اسکیپ روم این است که در طول بازی می توانید تعداد نفرات گروه را کم یا زیاد کنید.

اتاق فرارهای ترسناک کالیفرنیا

Titanic Escape Room

چیزی که باعث شده است تا این اتاق فرار در لیست اسکیپ روم های ترسناک آمریکا قرار گیرد، شبیه سازی شرایط پر از استرس لحظه غرق شدن کشیتی تایتانیک می باشد. در لحظه غرق شدن کشتی شما و دوستانتان به دنبال قایق نجاتی هستید که کاپیتان قبلا در مورد آن با شما صحبت کرده است. در شرایطی پر از استرس باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید تا در نهایت به محل مخفی شدن قایق دست پیدا کنید.

وبسایت

ترسناک ترین اسکیپ روم های واشنگتن

INSOMNIA Escape Room

 یکی از مهیج ترین اسکیپ روم هایی که در واشنگتن دی سی می توانید تجربه کنید، INSOMNIAمی باشد. در محیطی با چیدمان و طراحی ترسناک، سناریوهای مختلفی از قبیل دزدان دریایی، مومیایی و تایتانیک شبیه سازی شده است. در این بازی تیمی متشکل از ۲ تا ۸ نفر باید بتوانند معماهای مختلف را حل کنند و در کنار ترس، دورهمی دوستانه و مهمانی به سبک هالیوود را در آن تجربه کنند.

Escape the Room DC، The Great Escape Room، PanIQ Room DC از دیگر اتاق فرارهای ترسناک در واشنگتن می باشند که طرفداران زیادی دارند.

اتاق فرارهای ترسناک سیاتل

سیاتل از جمله شهرهای آمریکایی می باشد که تنوع در اتاق فرارهای آن بسیار زیاد است. با توجه به استقبال زیاد از اسکیپ روم ها در این شهر، در حال حاضر تنوع بالایی در سناریوهای طراحی شده در آنها به چشم میخورد. به عنوان مثال، برای اینکه بتوانید ژانرهای ترسناک و دلهره آور را در محیطی پر از ترس و وحشت تجربه کنید، می توانید اسکیپ روم های زیر را انتخاب کنید:

FLEE the Ultimate Real Life Escape Game

یکی از ترسناک ترین و مدرن ترین اتاق فرارهای آمریکا را می توانید در شهر سیاتل و در مجموعه FLEE the Ultimate Real Life Escape Game مشاهده کنید. در این اسکیپ روم سناریوهایی از فیلم های وحشتناک در محیط واقعی پیاده سازی شده و بازیکنان این اتاق فرار باید بتوانند معماهای مختلف را حل کنند تا در نهایت از دست گروگان گیرها نجات پیدا کنند.

وبسایت

Locurio Escape Rooms، Hourglass Escapes، Seattle Escape Games از دیگر نمونه های مهیج و ترسناکی می باشند که می توانید در شهر سیاتل همراه با دوستانتان تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *