بهترین بازی های اتاق فرار (escaperoom) برای موبایل - تاج اسکیپ روم

بهترین بازی های اتاق فرار (escaperoom) برای موبایل

بازی اتاق فرار برای موبایل

بازی های اتاق فرار برای موبایل تنوع بسیار زیادی داشته و می تواند تا حد مطلوبی شور و هیجان این بازی ها در دنیای واقعی را از طریق دنیای مجازی به فرد القا کند. در چند سال اخیر و با روی کار آمدن اسکیپ روم های متعدد، افراد زیادی وسوسه میشوند تا حداقل یک مرتبه این بازی های مهیج و ترسناک را تجربه کنند. در شرایطی که دسترسی به اسکیپ روم ها آسان نباشد، بازی های موبایل اتاق فرار برای موبایل می توانند جایگزین خوبی به شمار روند. تاج اکسیپ روم در ادامه به پرطرفدارترین بازی های اتاق فرار برای سیستم عامل های اندروید و ios اشاره نموده و لینک دانلود آنها را ارائه خواهد داد.

Adventure Escape: Asylum

یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های اتاق فرار برای موبایل، Adventure Escape: Asylum می باشد که ژانر ترسناک و البته مهیجی دارد. این بازی از ۱۰ فصل تشکیل شده و با گرافیکی بسیار زیبا افراد زیادی را به سمت خودش جلب نموده است. در این بازی شما باید به آنا کمک کنید تا بر اساس خاطراتی که در ذهنش دارد از تیمارستان و قاتل سرگردان در آن فرار کند. معماهای مطرح شده در این بازی ذهن شما را تا حد زیادی به چالش میکشد و قطعا می تواند لحظات مهیجی را برایتان به ارمغان بیاورد.

دانلود بازی Adventure Escape: Asylum از بازار

دانلود بازی Adventure Escape: Asylum از پلی استور اپل

دانلود بازی Adventure Escape: Asylum از گوگل پلی

بازی اتاق فرار asylum

Adventure Escape Mysteries

از دیگر گزینه های پرطرفدار در میان بازی های اتاق فرار برای موبایل می توان به Adventure Escape Mysteries اشاره نمود. در این بازی مهیج باید به شاهزاده خانم نیمو کمک کنید تا با پشت سر گذاشتن شرایط سخت و ترسناک و حل معماهای متعدد بتواند مردمش را نجات دهد. در این بازی باید از شهر ویران شده فرار کنید و طوفان سهمگینی که جهان را تهدید می کند را متوقف نمایید و چندین مرحله ترسناک و پر از استرس و مهیج را پشت سر بگذارید.

این بازی کاملا رایگان بوده و می توانید نتیجه هر مرحله را ذخیره کنید و روی گوشی های تلفن دیگر آن را ادامه دهید.

دانلود Adventure Escape Mysteries از گوگل پلی

دانلود Adventure Escape Mysteries‪ از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Adventure Escape Mysteries

Darkmoor Manor Free

سناریوی این بازی به گونه ای طراحی شده است که در ابتدای بازی شما خودتان را تنها در اتاق تاریک و ناآشنایی می بینید و نمی دانید که چرا در این محیط قرار گرفته اید. اتاقی با پنجره های فلزی و مخروبه که نور کمی به داخل آن تابیده میشود در پیش رو دارید و شروع به ماجراجویی می کنید. در هر مرحله معماهای مختلف را حل می کنید تا در نهایت بتوانید از این شرایط نجات پیدا کنید.

دانلود Darkmoor Manor Free از گوگل پلی

دانلود Darkmoor Manor Free از پلی استور اپل

دانلود بازی Darkmoor Manor Free از بازار

بازی اتاق فرار Darkmoor Manor Free

Horror House Escape Games‪

اگر به دنبال گزینه ای مهیج و البته ترسناک در میان بازی های اتاق فرار برای موبایل هستید، Horror House Escape Games‪ می تواند یکی از گزینه های مناسب باشد. در این بازی مهیج باید با حل کردن معماهای مختلف پسر پیتزا فروش را از کشته شدن توسط قاتل دیوانه نجات دهید. یکی از مهم ترین ویژگی های این بازی، استفاده از نقاشی های بسیار وحشتناک و شخصیت هایی مرموز می باشد که رعب و ترس زیادی را در شما القا خواهد کرد.

دانلود بازی Horror House Escape Games از گوگل پلی

دانلود بازی Horror House Escape Games از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Horror House Escape Games‪

Haunted Manor 2

برای اینکه بتوانید دقایقی را در خانه ای متروکه با ارواح سرگردان سپری کنید، بازی اتاق فرار Haunted Manor 2 که در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است، می تواند انتخاب خوبی باشد. در این بازی باید بتوانید معماهای متعدد و کمی سخت را حل کنید تا در نهایت از خانه متروکه در شبی بارانی نجات پیدا نمایید. این بازی رایگان بوده و گرافیک بسیار قدرتمندی برای آن در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی Haunted Manor 2 از بازار

دانلود بازی Haunted Manor 2 از گوگل پلی

دانلود بازی Haunted Manor 2 از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Haunted Manor 2

Escape the hotel room‪

همان طور که در ابتدای متن اشاره شد، تنوع در بازی های اسکیپ روم برای موبایل بسیار زیاد است و یکی از نمونه های خوب در این زمینه Escape the hotel room‪  می باشد. در این بازی مهیج باید بتوانید با حل کردن معماهای مختلف از اتاق های عجیب و غریب هتل نجات پیدا کنید. گرافیک این بازی از نقاشی هایی به سبک کلاسیک و دستی تشکیل شده و پیشنهاد می کنیم تجربه آن را از دست ندهید.

دانلود بازی Escape the hotel room از گوگل پلی‪

دانلود بازی Escape the hotel room از پلی استور اپل‪

بازی اتاق فرار Escape the hotel room‪

room 50

مجموعه از ۵۰ بازی مختلف می باشد که هر یک زیرمجموعه های متعددی با معماهای سخت و پر از چالش دارند. این بازی مهیج در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده و به دلیل استقبال زیاد از آن در چند سری مختلف طراحی و به صورت رایگان قابل دانلود می باشند.

دانلود بازی room 50 از گوگل پلی

دانلود بازی room 50 پلی استور اپل

دانلود بازی room 50 بازار

بازی اتاق فرار room 50

Horror Granny House Adventure

اگر دوست دارید تا دقایقی را در خانه ای متروکه با مادر بزرگی مرموز و کمی ترسناک سپری کنید، پیشنهاد می کنیم بازی Horror Granny House Adventure را امتحان کنید. این بازی مهیج رایگان بوده و بر روی گوشی های اندرویدی و ios قابل اجرا می باشد.

دانلود بازی Horror Granny House Adventure از گوگل پلی

دانلود بازی Horror Granny House Adventure از بازار

دانلود بازی Horror Granny House Adventure از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Horror Granny House Adventure

Fear in hospital

در این بازی مهیج و ترسناک شما در نقش ناجی برای یکی از دوستان صمیمی تان را دارید که باید با حل معماهای مختلف راه نجات از تیمارستان پر از زامبی را برای او فراهم کنید. گرافیک و صدا و موسیقی بازی به گونه ای طراحی شده است که شما حضور ارواح را در اطرافتان براحتی احساس می کنید و این می تواند یکی از ویژگی های خوب بازی Fear in hospital باشد.

استفاده از رنگ های متفاوت، گرافیک شگفت انگیز، جلوه های صوتی بی نظیر و معماهای سخت و چالش برانگیز و رایگان بودن از دیگر ویژگی های در نظر گرفته شده برای نسخه اندروید و ios این بازی اتاق فرار می باشند.

دانلود بازی Fear in hospital از گوگل پلی

دانلود بازی Fear in hospital از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Fear in hospital

Escape If You Can 5

به عنوان یکی دیگر از بازی های اتاق فرار برای موبایل اندروید و ios می توان به Escape If You Can 5 اشاره کرد. در این بازی شما نقش فردی را دارید که در تعقیب توسط پلیس می باشد و لاستیک های ماشین تان با میخ های وسط جاده سوراخ میشود. شما در منطقه ای خالی از سکنه قرار دارید و مدرسه متروکه ای در نزدیکی شما به چشم میخورد و وارد آن میشوید. با شروع بازی داستان های متعددی در این مدرسه رخ می دهند که برای رهایی از آنها باید معماهای مختلفی را حل کنید. این بازی در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده و رایگان می باشد.

دانلود بازی Escape If You Can 5 از گوگل پلی

دانلود بازی Escape If You Can 5 از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Escape If You Can 5

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *