اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست؟

اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست؟ اولین اتاق فرار در سال ۲۰۰۷ در کشور ژاپن تاسیس شد. پس از استقبال پر شور خانواده ها و جوانان در سراسر دنیا از این سرگرمی نوین و خلاقانه، تیم اتاق فکر با تجربه بیش از دو سال در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و بازاریابی این صنعت پرطرفدار، آماده همکاری با تمامی علاقه مندان می باشد…

شما و گروهتان وارد فضایی کاملا واقعی می‌شوید که با تم، سناریو و دکورِ مربوط، از پیش آماده شده است. در این سری از بازی‌ها، هدف مشترک شما و گروهتان معمولا فرار کردن از فضای بازی است، ولی ممکن است سناریو بازی هدف دیگری را دنبال کند، مانندِ سرقت کردن از یک بانک و یا خنثی کردن یک بمب.

در روند این سری از بازی‌ها به هوش برتر، خلاقیت و از همه مهم‌تر کار گروهی نیاز دارید. گروه شما می‌بایست در زمانی مشخص، موفق به پیدا کردن و حل تمامی معماها شود و از فضای بازی با موفقیت فرار کند.

ابتدا شما و گروهتان با دقت و ذکاوت تمام فضای بازی را جست‌و‌جو کنید . سپس با ابزار‌ها، وسایل و نشانه‌های پیدا شده می‌بایست با همفکری و کار گروهی تلاش کنید تا معماها را یکی پس از دیگری حل کنید. نکته جالب اینجا است که پیدا کردن معماها هم به عهده تیم شما است..

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *